O mnie

IMG_7336

Jestem kolorystką oraz magistrem sztuki ze specjalnością malarska kreacja obrazu. Ukończyłam również roczne studium zawodowe na kierunku dekoracja wnętrz i kurs wizażu. Piękno jest czymś, co towarzyszy mi na co dzień. Uwielbiam otaczać się estetycznymi przedmiotami, ale też podkreślać urodę. Zajmuję się profesjonalną analizą kolorystyczną (z podziałem na dwanaście typów urody) oraz autorską Typologią Boginiczną. Udzielam również porad w zakresie stylizacji.

                                           
                                               Zapraszam Cię do Kalejdoskopu, oferuję:
  • Analizę kolorystyczną (określenie za pomocą chust jednego z dwunastu typów kolorystycznych), inwestycja: 250 zł.
  • Analizę Boginiczną (określenie typu kolorystycznego, wyznaczenie linii ciała, a co za tym idzie typu bogini. Zakładam prywatną tablicę na Pintereście z inspiracjami i odpowiadam na każde pytanie dotyczące analizy. Na koniec tworzę autorską ilustrację z Twoją boginią 💜.
    Inwestycja: 500 zł.
    Uwaga.
    Osoby, które wcześniej robiły już u mnie analizę kolorystyczną mają rabat 100 zł, ponieważ pomijamy pierwszy punkt, jest on tylko i wyłącznie kierunkiem poszukiwań Bogini ❤. Także można wybrać taką opcję.
  • Usługę typu przegląd szafy (analiza kolorystyczna, później przegląd wybranych ubrań), inwestycja: 450 zł.
  • Obrazy dobrane do konkretnego wnętrza (oferuję autorskie malarstwo olejne, kolaże, rysunki, prace w technikach mieszanych w zróżnicowanej kolorystyce), ceny zróżnicowane w przedziale 500-1500 zł.  UWAGA! Wszystkie obrazy z cenami prezentowane na blogu są mojego autorstwa i są na sprzedaż, chyba, że jest zaznaczone inaczej (prywatna kolekcja, niedostępny). 
          Karolina Kułakowska
         
          tel: 798-427-594
          e-mail: karolina.kulakowska@interia.pl

img_20190127_183559230

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close